Youradexchange kaldırma

youradexchange virus nedir? youradexchange gerçekten virüs mü?

youradexchange nasıl kaldırılır? youradexchange reklamlarından nasıl kurtulurum?

hakan hakan (15424)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Youradexchange virus mü?
    youradexchange virus değildir. Bir reklam ağıdır.  Fakat çeşitli reklam yazılımları tarafından kullanıldığı için ve görünen sitenin adı olduğu için kullanıcılar tarafından virüs olarak adlandırılıyor.

    Neden youradexchange reklamları görüyorum?
    Eğer aniden bir pencere açılıyor ve youradexchange üzerinden bir reklam görüntüleniyorsa
    bilgisayarınıza bir reklam yazılımı bulaşmış demektir.
    Bu reklam yazılımı size otomatik olarak reklam pencereleri açar.
    youradexchange siteside bu tür reklamlar için yönlendirme yapan bir sitedir.

    Youradexchange virüsü nedir?
    youradexchange virüsü diye bir virüs yok. Bu durumu anlatabilmek için kullanıcıların
    bulduğu bir ifade youradexchange virüsü. Yoksa youradexchange sadece yönlendirme yapan bir sitedir.

    Youradexchange nasıl kaldırılır?
    Öncelikle reklam yazılımından kurtulmalısınız.
    Bu reklam yazılımı genelde CinemaPlus adı altında bilgisayarınıza yüklenir.
    Siz yüklü programlarda bilmediğiniz ne varsa kaldırın.

    Buradaki liste size yardımcı olacaktır: Olası istenmeyen programlar - Haziran 2015

    Daha sonra mutlaka bilgisayarda zararlı yazılım taraması yapın:

    1. Bilgisayarınızı önce Junkware Temizleme programı ile taratın.
      Junkware Removal Tool Nedir, Junkware Removal nasıl kullanılır?

    2. Bilgisayarınıza Malwarebytes anti-malware indirin ve burada anlatıldığı gibi bilgisayarınızı taratın.
      Malwarebytes nedir nasıl kullanılır
    3. Adwcleaner ile bilgisayarınızdaki reklam yazılımlarını temizleyin.
      Adwcleaner nedir nasıl kullanılır
    hakan hakan (15424)