YourPhone.exe nedir? YourPhone.exe virüs mü?

Windows 10 görev yöneticisinde YourPhone.exe adında bir işlem var. Arkaplan işlemleri altında YourPhone.exe(2) şeklinde görünüyor. YourPhone.exe nedir? YourPhone.exe virüs mü?

alattin alattin (16984)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    C:\Program Files\WindowsApps\Microsoft.YourPhone_1.0.20453.0_x64__8wekyb3d8bbwe gibi bir klasörde bulunan YourPhone.exe dosyası Windows 10 işletim sistemine ait bir uygulamadır.  Bu dosya Microsoft Your Phone adlı uygulamaya aittir.

    Microsoft Your Phone  uygulaması ile bilgisayardan telefondaki fotoğraf, video ve metinlere anında erişebiliyorsunuz. Türkçesi Telefon Eşlikçiniz olan bu uygulama iki parçadan oluşuyor. Bir telefon için uygulama ve bir PC uygulaması. Telefonda olması gereken uygulama şuan için sadece Android telefonlarda mevcut ve Google Play üzerinden Telefon Eşlikçiniz olarak aratıp bulabiliyorsunuz.

    Bu uygulama ile telefondaki mesajlarınıza, fotoğrarlafınıza çok kolay bir şekilde bilgisayardan erişebiliyorsunuz.

    alattin alattin (16984)