Youtube 360 derece video yükleme

merhabalar,

cube 360 kameranın mobil cihazlarda yayınını 360 derece izleyebiliyorum. uygulaması gvt360i ve onunla 360 izleme şansım oluyor. kayıt yaptığım videosunu youtube aktarmadan önce neler yapmalıyım ki youtube bu şekilde yayın yapsın?

hikmet hikmet (73)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    metadata gerekiyormuş. birkaç farklı yol öneriliyor. metadata ekleme programı buldum ve onunla ekleme yaparak video yüklenince 360 youtube üzerinde aktif oldu.

    hikmet hikmet (73)