Youtube'a DNS değiştirerek girmenin bir cezası var mı?

Youtubeye DNS atarak girmek suç mudur eve ceza veya benzeri gelir mi?

DNS değiştirerek Youtube'a girmek suç mudur? Yasaklanan Youtube'a girerek suç işlemiş olur muyum?

mustafa38 mustafa38 (72)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Yasaklı sitelere farklı yöntemler örneğin DNS değiştirerek girmek suç değildir. Bu konuda içiniz rahat olsun.

    Sitelere erişim mahkeme kararınca durdurulmuştur. Bunun anlamı sitelere girmek yasaktır değildir. Evinize herhangi bir ceza gelmez. İçiniz rahat olsun.

    Sayın başbakanın kendisi Youtube yasaklı iken "Ben giriyorum" demişti, o yüzden dert etmeyin :)

    cemkara cemkara (4215)