Youtube'a giriş yapamıyorum?

Youtube giremiyorum. Sayfa bulunamadı diye hata veriyor. Youtube'a neden giremiyorum?

Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı tarafından erişimi engellenmiştir. Access has been blocked by Telecommunication Communication Presidency.

Sayfası ile karşılaşıyorum.

murat murat (12492)
10 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Youtube  neden giremiyorum?

    Youtube'a erişim kapatılmıştır.

    Youtube'a erişmek için:

    Çözüm 1:

    Google Chrome üzerine ZenMate Kurabilirsiniz. ZenMate nedir nasıl kullanılır?

    Çözüm 2:

    Herhangi bir yazılım yüklemeden sadece DNS değiştirerek tablet, bilgisayar veya cep telefonundan Youtube'a giriş yapabilirsiniz.

    DNS sunucuları değiştirebilirsiniz:

    En iyi ücretsiz DNS sunucular hangileridir?

    Android cep telefonlarda ve Android Tabletlerde DNS nasıl değiştirilir?

    iPhone DNS değiştirme

    iPad DNS değiştirme

    Windows 7'de DNS nasıl değiştirilir?

    Windows 8'de DNS nasıl değiştirilir?

    Ayrıca Youtube yasağı ile ilgili detaylı bilgiyi aşağıdaki linkten detaylı olarak öğrenebilirsiniz:

    murat murat (12492)
    10 yıl önce cevaplandı

      DNS ayarlarini yaparken hangi DNS olduguna dikkat edin, velhasil soyle bir durumla karsilasabilirsiniz. http://uzmanim.net/soru/warning-your-flash-player-may-be-out-of-date/3017

      kestanefb kestanefb (1)
      10 yıl önce cevaplandı

        yada en pratiği www.youtube-gir.com sitesinden girebilirsiniz...

        kullanici137185 kullanici137185 (1)