YouTube Accelerator ve Sense programları nasıl kaldırılır?

YouTube Accelerator ve Sense isimli programları ekle kaldırdın kaldırdım

Program filesteki program klasörünün içindeki programları kaldıramıyorum program dosyaları dll uzantılı oldukları için silinmiyorlar.

Unlocker your unistalleri denedim ama programların ünistaller bölümünde programı bulamadığım için kaldıramadım.Cclenar işe yaradı ama programı kaldırdık dan sonra internete giremedim. Chrome problem not dns hatası verdi Sistem geri yükleme ile bu sorunu hallettim.

Klasörlerden kurtulmak için ne yapmalıyım çözüm bulamadım.

efe efe (65)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bahsettiğiniz yazılımlar zararlı yazılımlardır. Silinememe sebepleri buna bağlıdır. Bu yüzden aşağıdaki linklerdeki çözümleri uygulamanızı öneriyorum. Bu işlemler sorununuzu çözecektir.

    Ads by Sense kaldırma

    Youtube Accelerator kaldırma

    Karşılaştığınız hata bir uyumluluk hatası ve sisteminiz 32 bit iken 64 bit bir dosya yüklemeye çalıştığınızda karşılaşırsınız. Fakat orada adı geçen ShopperPro isimli dosya istenmeyen bir yazılımdır ve eğer bilgisayarınıza yüklendiyse, Program Ekle/Kaldır bölümünden kontrol edip kaldırmalısınız ve kesin sonuç için aşağıdaki adımları takip ediniz.

    ShopperPro kaldırma

    utkubayat utkubayat (885)
    9 yıl önce cevaplandı

      Sistemi önerdiğiniz yazılımlar ile tarattığım halde ve dediğiniz değişiklikleri tarayıcılarımda yaptığım halde Hitmen pro ile de bilgisayarımı taradım bulduğu trojenleri sildim hala aynı hatayı alıyorum.

      1-C/Users/Apdate/LocalTemp/Install_14832/Shopperproexe

      Bu dosyanın sürümü çalıştırdığınız Windows sürümüyle uyumlu değil.Bilgisayarınızın sistem bilgilerine bakarak x86(32)bit64(64)bit yazılımlardan hangisinin gerektiğini belirleyin ve ardından yazılımın yayıncısına başvurun hatası alıyorum.Bu ileti ekranda çıktığında eset virüs uyarısı veriyor

      efe efe (65)
      9 yıl önce cevaplandı

      • Karşılaştığınız hata ile ilgili cevabımı ve çözümü ilk yorumuma ekledim. utkubayat 9 yıl önce