Youtube altyazılar otomatik çıksın?

Youtube otomatik altyazı oluşturma?

Youtube otomatik altyazı nerede?

Youtube altyazıları nasıl otomatik yaparım?

bl4lev bl4lev (790)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Yotube sitesinde yabancı içerikler izliyorsanız ve her videoda altyazı oluşturmaktan yorulmuş ve sıkılmışsanız bu çözüm sizin için ilaç gibi gelecektir

    Youtube otomatik altyazı nerede?

    Ayarlarla giriyorsunuz oynatma ve performans bölümünde içermekte

    Youtube otomatik altyazı nasıl yapabilirim?

    Ayarlar kısmına giriyorsunuz (Oynatma ve performans) seçeneğine basıyoruz (Altyazılar) başlığı altında seçenekler göreceksiniz

    Görseldeki kutucuğu aynı şekilde onaylayın ve artık otomatik oluşacaktır sorun çözüldü

    Mobil uygulaması için geçerlimi?

    Mobil uygulamada o panel bulunmuyor sadece bilgisayar üzerinden yapabilirsiniz mobilde sadece altyazı özelleştirebiliyorsunuz renk, büyük font gibi özellikler var sadece

    bl4lev bl4lev (790)