Youtube altyazıyı sağ sola kaydırmak mümkün müdür?

Youtube sitesinde videolarda çıkan altyazı sağ sola kaydırabilirmiyim böyle özellik varsa nasıl yapabilirim?

bl4lev bl4lev (790)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Evet videolarda çıkan altyazıları sınırlama olmadan istediğiniz yere kaydırabilirsiniz

    Videolarda altyazıyı nasıl oynatabilirim?

    Videoda çıkan altyazıya fare ile basılı bir şekilde bırakmadan dokunun ve kaydırma aktif olacak istediğiniz yere doğru kaydırmayı deneyin

    basılı tuttuğunuzda mavi çizgi gelecektir ve kaydırma aktif anlamına gelmekte

    bl4lev bl4lev (790)