YouTube Android uygulamasında gece modu nasıl etkinleştirilir?

YouTube Android uygulamasını koyu tema yapmak yani gece modunu etkinleştirmek istiyorum nasıl yaparım?

YouTube Android uygulamasında gece modu nasıl etkinleştirilir?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    YouTube Android uygulamasında gece modu nasıl etkinleştirilir?

    YouTube Android uygulamasına son güncellemeyle karanlık mod özelliği daha doğrusu koyu tema özelliği geldi. Ya da gece modu artık her ne diyorsanız :) YouTube uygulamasında gece modunu etkinleştirmek için aşağıdaki adımları uygulayın.

    YouTube Android uygulamasında karanlık mod (gece modu) etkinleştirme:

    1. Adım: YouTube'u açın.

    2. Adım: Uygulamanın sağ üst köşesindeki profil simgesine tıklayın.

    3. Adım: Ayarlar'a tıklayın.

    4. Adım: Genel seçeneğine tıklayın.

    youtube genel ayarlar

    5. Adım: Daha sonra buradan "Koyu tema" seçeneğini etkinleştirin.

    youtube android gece modu

    YouTube'da koyu temayı etkinleştirdiğiniz zaman uygulama genel olarak siyah bir renge bürünür. YouTube buna gece modu veya karanlık mod demiyor, koyu tema diyor ama bunu gece modu olarak da kullanabiliriz elbette.

    omercik omercik (9418)