YouTube artık ücretli mi?

merhaba youtube artık ücretlimi hiç bir üyelik gerçekleştirmedim yinede ücretlimi olacak

gorele28 gorele28 (387)
4 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    Hayır ücretli değil. Sadece Premium diye bir yeni hizmeti çıktı. Premium almak istersen alıyorsun. Reklam yok, arka planda video oynatma ve YouTube Originals gibi hizmetlere sahip oluyorsun. Ama Premium'u almayan hiçbir şey kaybetmiyor. Yine normal kullanmaya devam edebilirsin para vermeden.

    omercik omercik (9418)
    4 yıl önce cevaplandı

      Youtube kullanımı ücretli değildir sadece Youtube'a yeni gelen Premium özelliği ücretlidir onun dışında ücret ödemiyoruz.

      infinity infinity (402)
      4 yıl önce cevaplandı

        Hayır sadece reklamsız gezinebilmek için ücretli abone olayını başlattılar

        yardimsever yardimsever (1)
        4 yıl önce cevaplandı

          Youtube'nin paralısını ücret ödemeden de kullanabilirsin. Youtube Vanced Edition

          kullanici622551 kullanici622551 (61)