YouTube attığım like buga giriyor

Merhaba arkadaşlar YouTubede yaşadığım bir sorun var bir türlü çözemedim.Şimdi herhangi bir videoya like veya disslike attığım zaman videodan çıkıp girince attığım like veya disslike geri alınmış oluyor.Ama videoyu beğenmiş olarak gözüküyorum.Yardımcı olur musunuz?

canerylmz61 canerylmz61 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba, aynı soruya daha önce defalarca cevap verildi. Bu YouTube'nin kendisi yaptığı bir şey. Siz buna hiç bir şekilde müdahale edemezsiniz. Zaten bu cihazınızla ilgili bir şey değil. Denedim aynısı bende de oldu ama inanın bana siz bu duruma "hiçbir şekilde" müdahale edemezsini.

    xbedirhanx xbedirhanx (836)
    2 yıl önce cevaplandı

    • Ya aga öyle diyorsun da herkes tıkır tıkır like atıyor ben atamıyorum mesela bi video yüklendiği zaman her videodan çıkıp girince like sayısı artıyor bir tek ben de artmıyor canerylmz61 2 yıl önce
    • Çıkıp girince oluşan sadece bi bug. Ekranınıza yansıyan görüntüden ibarettir. Sistemde sizin attığınız like sahibine ulaşıyor, sadece size bir bugdan dolayı görünmüyor. Siz sadece like butonuna basın, o like sahibinde görünür. xbedirhanx 2 yıl önce
    • Kendi kanalıma da video yükledim yan hesaptan girdim like attım gözükmedi bazıları da youtube sizi spam olarak algılıyor diyor canerylmz61 2 yıl önce
    • Ben dediğiniz olayı denedim. Dediğiniz gibi çıkıp girince like görünmüyor, bunun sebebi videoya seri çıkıp girmekten dolayı oluşan bir bug da olabilir ya da videoyu kapatıp açmak dediğiniz gibi spam olarak algılanmaya sebep olabilir. Ancak bu soruna ne olursa olsun çözüm bulamazsınız. xbedirhanx 2 yıl önce
    • Anladım hocam düzelcek mi peki? canerylmz61 2 yıl önce
    • Bunun bir bug mı yoksa YouTube tarafından yapklan bir düzenleme mi olduğu hakkında kesin bir bilgim yok ama düzeltirler mutlaka. xbedirhanx 2 yıl önce
    • İnşallah düzeltirler arkadaşlarıma denettiriyorum onlarda bir sorun olmuyor çok canımı sıkıyo ya bu durum. canerylmz61 2 yıl önce
    • En iyisi YouTube Müşteri Hizmetlerine bir sorun. Onlar size daha detaylı açıklama yapar, içiniz rahat eder en azından. xbedirhanx 2 yıl önce