Youtube beğeniler bende gözükmüyor?

Youtube beğeni gözükmüyor?

Youtube video beğenemiyorum?

Youtube beğenleri göremiyorum?

bl4lev bl4lev (790)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Youtube üzerinde izlediğim bazı videoların beğeni sayılarını göremiyorum ve aynı şekilde beğenemiyorum bu sorunun veya hatanın neyden kaynaklandığını öğrenmek istiyorum?

    Youtube beğeniler neden gözükmüyor?

    Merhaba ilk olarak karşılaştığınız sorunun bir hata olmadığını belirtmek istiyorum kanal sahipleri Gelişmiş Ayarlara girip Kullanıcılar, bu video için verilen oylarını görüntüleyebilir seçeneğini kapattıkları için beğenileri göremiyor veya beğenemiyorsunuz.

    bl4lev bl4lev (790)