Youtube Beyaz Ekran Hatası çözümü nedir?

Merhaba hiç konuyu uzatmıyıcam bugünden itibaren youtube videolarına girince beyaz ekran oluyor. Google Chrome tarayıcısı kullanıyorum ve Youtube videolarında ileri sarsam bile beyaz ekran karşıma geliyor. Youtube beyaz ekran sorununun çözümü nedir?

Ekran görüntüsü: https://hizliresim.com/BOk0gQ

playizm playizm (3)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Youtube beyaz ekran sorunu ile ilgili çözüm önerilerimi aşağıda bulabilirsin:

    Youtube video beyaz ekran sorunu Çözüm 1:

    Google Chrome tarayıcısı Kullanılabilir olduğunda donanım hızlandırmayı kullan özelliğini kapat - kapalıysa aç

    1. Google Chrome tarayıcısını aç.
    2. Adres satırına chrome://settings/ yaz ve enter tuşuna bas.
    3. Sayfanın en altındaki gelişmiş seçenekleri tıkla.
    4. Aşağı in Sistem'i bul.
    5. Kullanılabilir olduğunda donanım hızlandırmayı kullan seçeneğin bul ve kapat. Kapalıysa açık duruma getir.
    6. Tarayıcıyı kapat ve aç.
    7. Youtube videoları beyaz ekran sorunu devam ediyor mu kontrol et.

    Youtube video beyaz ekran sorunu Çözüm 2:

    Adblock veya başka reklam engelleyicisi kullanıyorsan kapat.  Adblock benzeri reklam engelleyici yazılımlar zaman zaman Youtube videolarında beyaz ekran sorununa yol açıyor. Bu durumda Adblock veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullanıyorsan bunu kapatmalısın.  Kapattıktan sonra sorun devam etmiyorsa yani artık Youtube videolarında beyaz ekran sorunu yaşamıyorsan reklam engelleme yazılımını youtube için devreden çıkartabilir ya da tamamen kaldırabilirsin.

    Youtube video beyaz ekran sorunu Çözüm 3:

    Farklı tarayıcı kullanabilirsin. Google Chrome kullanıyorsan sana Opera önerebilirim. Opera oldukça hızlı bir tarayıcıdır. Bu tür sorunları daha az yaşarsın.  Yine Firefoz da güzel bir alternatif.

    Youtube video beyaz ekran sorunu Çözüm 4:

    Tarayıcını önbellek temizleme deneyebilirsin. Belki bir önbellek sorunu yaşıyorsundur. Bu durumda Google Chrome açıkken adres satısına şunu yaz ve enter tuşuna bas

    chrome://settings/clearBrowserData

    Zaman Aralığı: Tüm zamanlar  yap. Sadece ön belleğe alınan resimler ve dosyalar seçeneğini seç ve tarayıcını temizle. Bu işlemde sadece indirilen dosyalar temizlenir bilgisayara bir zararı olmaz. Kayıtlı parolalar silinmez.

    Youtube video beyaz ekran sorunu Çözüm 5:

    Ekran kartı sürücünü güncelle. Sorun ekran kartından kaynaklanıyor olabilir. Bu durumda ekran kartı sürücüsü güncelleme yapmalısın.

    murat murat (12492)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkürler 2.Çözüm İşe Yaradı playizm 4 yıl önce
    • @playizm o zaman dans 😂 murat 4 yıl önce