Youtube Bir Hata Oluştu. Lütfen Daha Sonra Tekrar Deneyin hatası

Youtube'da video izlerken "Bir Hata Oluştu. Lütfen Daha Sonra Tekrar Deneyin" şeklinde siyah ekran üzerinde  hata mesajı alıyorum. Youtube "Bir Hata Oluştu. Lütfen Daha Sonra Tekrar Deneyin" hatası nasıl çözülür?

sedapekmez sedapekmez (624)
10 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Youtube "Bir Hata Oluştu. Lütfen Daha Sonra Tekrar Deneyin"  hatasını düzeltmek için
    Chrome  için yapılması gerekenler
    Ayarlar girin.
    Gelişmiş Ayarları göster tıklayın.
    İçerik ayarlarına gelin.
    Çerezler bölümünde "Istisnalari yönet" 'i acip www.youtube.com yazın, Bitti'yi tıklayın.
    Sonra hemen yanindaki ;
    Tüm çerezler ve site verileri.. tıklayın.
    Tüm verileri silin ve Bitti tıklayın.
    Son aşama olarak  Çerezler bölümünde
    "Sitelerin veri ayarlamasını engelle" i seçin.
    ve hemen altındaki "Üçüncü taraf çerezlerini ve site verilerini engelle" işaretleyin ve Bitti Tıklayın.
    Sayfayı yenileyin. Videoların artık açılıyor olması gerekir.

    sedapekmez sedapekmez (624)
    10 yıl önce cevaplandı

      iyide kardeş öyle yaptım yine aynı hatayı verdi ve diğer sitelere erişimi engelledi.

      mustafa0 mustafa0 (1)
      8 yıl önce cevaplandı

      • Şuanda TİB interneti yavaşlatıyor ve sansür uyguluyor. Bu sebepten videolarda sorun yaşıyor olabilirsin. cemkara 8 yıl önce