Youtube Bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyin hatasının çözümü nedir?

Youtube Bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyin hatası alıyorum. Youtube videolarını ilk tıkladığımda karşıma Bir hata oluştu. siyah ekranda Lütfen daha sonra tekrar deneyin hatası geliyor video açılmıyor. Daha sonra tarayıcı penceresini yeniliyorum ve video açılıyor. Ne yaptıysam çözemedim. Videoyu izliyorum ama sürekli sayfayı yenilemem gerekiyor.

Siyah ekran Youtube Bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyin hatasının çözümü nedir?

Anonim Anonim (156)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Youtube Bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyin hatasının bir kaç sebebi var:

    • Reklam engelleyici yazılımlar (Adblock veya Opera gibi tarayıcılardaki bütünleşik reklam engelleyici yazılımlar
    • Youtube gelen erişim engeli
    • Youtube teknik sorunları

    Eğer Opera tarayıcısı kullanıyorsan ve Bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyin hatası alıyorsan çözüm için şunu yap

    1. Opera tarayıcısını aç.
    2. Youtube sitesine gir.
    3. Daha sonra aşağıdaki gösterdiğim yere (mavi kalkan) tıkla  ve "Reklamları bu sayfa için engellendi yazan bölümdeki Bu sayfa için kapat ve izleyicileri bu sayfa için engellendi butonularına bas.
      Youtube bir hata oluştu çözüm
    4. Buradaki ayarlar şu şekilde görüntülenmeli
      Opera reklam engelleyici kapatma
    5. Bu işlemle birlikte Opera tarayıcısı reklam engelleyici kapanacak ve Youtube videoları açılacaktır

    Ayrıca Adblock vs kullanıyorsan mutlaka bunları kapat. Genelde reklam engelleyiciden kaynaklanır.

    murat murat (12492)
    4 yıl önce cevaplandı

      Uzmanim.net YouTube kanalında da bununla ilgili bir video yapmıştım. Belki yardımı dokunabilir.

      YouTube bir hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyin oynatma kimliği ÇÖZÜMÜ

      omercik omercik (9418)