YouTube "bu eylemi hiçbir uygulama gerçekleştiremez" hatasını nasıl çözerim?

Huawei p smart kullanıyorum, youtube'a video atmaya çalıştığımda "Bu Eylemi Hiçbir uygulama gerçekleştiremez" hatası ile karşılaşıyorum.nasıl çözerim?

Birlikte aç

Bu Eylemi Hiçbir uygulama gerçekleştiremez

Adı altında bir hata oluyor, bu hata neden oldu ve nasıl çözebilirim?

muhammet0 muhammet0 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Aynı sorunu ben de yaşıyorum Huawei telefonumda. Uzmanım.net'in YouTube kanalında video paylaşacaktık ama unutmuşum, hatırlattığın iyi oldu. Ben şöyle çözdüm: Videoyu galeriden açıp paylaş seçeneğine basarak oradan YouTube'a aktardım. Sende de bu şekilde çözülür diye düşünüyorum.

    omercik omercik (9418)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Bu sorun neden oldu biliyormusun, bunun başka çözümü yok mu ya, Huawei yetkililerine mail atsam sorunu çözebilirmiyiz acaba? muhammet0 3 yıl önce
    • Bence problem YouTube uygulamasından kaynaklı gibi @muhammet0 omercik 3 yıl önce
    • Bencede ama ben verileri sıfırladım olmadı, güncellemeyi sildim geri yükselttim gene olmadı. Bilmiyorum neden oluyor muhammet0 3 yıl önce