Youtube, bu video oynatılamıyor. Sorunu

Merhaba arkadaşlar;

Upload ettiğim bir video telefon ve ipadler üzerinden oynatılamıyor. Bu hatayı veriyor forumlara biraz baktım kimse elle tutulur birşey söylememiş birde buraya sorma ihtiyacı hissettim.

Video Manager kısmından mobile için ayarlarını yapmama rağmen yine de bu hatayı veriyor, sanırım bir çok kişide aynı sorun varmış nedenini, çözümünü bilen var mıdır?

eraizgn eraizgn (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    Videoyu farklı bir ağ üzerinden açmayı denediniz mi? Örneğin 3G kullanarak.

    Ayrıca aynı sorun bilgisayarınızda da var mı? Eğer varsa sorunun bağlantınızdan kaynaklanabileceğini düşünüyorum.

    utkubayat utkubayat (885)
    9 yıl önce cevaplandı

      Youtube, bu video oynatılamıyor hatası ile ilgili yabancı forumlarda yazanlardan derlediğim çözümleri aşağıda bulabilirsiniz:

      • Telefonu veya tableti yeniden başlatmak Youtube, bu video oynatılamıyor hatasını çözüm olmuş.
      • Eğer Twitter uygulaması yüklü ise, Twitter uygulamasının Bu video oynatılamıyor hatasına sebep olduğunu düşünen ve kaldırdıklarında sorunun düzeldiğini söyleyen kullanıcılar var.
      • Tarayıcı verilerini silmek çözüm olabilir
      • MX Video player gibi farklı bir video oynatacı yüklemek bu sorunu çözebiliyormuş
      • Eğer Mobile Youtube uygulamasının sürümü eski ise bu sorun ortaya çıkabiliyormuş
      • Youtube de oluşan anlık hatalar yüzünden bu hata alınabiliyor.

      Farkı forum ve sitelerde gördüğüm genel olarak bu hataya sebep olan durumlar ve kullanıcıların bu durumdan kurtulmak için uyguladıkları çözümler bunlar.

      Youtube, bu video oynatılamıyor hatası ile ilgili spesifik bir şekilde "sorun şundan kaynaklanıyor" denilebilecek bir durum yok, veya videoları upload ederken "şuna dikkat etmelisiniz" denilecek bir durum yok açıkcası.

      Bu durum tek videoda ortaya çıkıyorsa, videoyu tekrar upload etmeyi deneyebilirsiniz.

      murat murat (12492)
      9 yıl önce cevaplandı

        Teşekkürler cevaplar için, bende biraz araştırdım ama dediğiniz gibi spesifik şundan dolayı kaynaklanıyor diye bir çözüm yok. Birçok şeyi denedim birden fazla denedim ona rağmen hatayı her seferinde mobile ve tabletlerde alıyorum. @utkubayat PC'lerde herhangi bir sorunla karşılaşmıyorum açılıyor sorun sadece mobile ve tabletlerde. İlk başlarda şarkının telif hakları yüzünden bazı ülkelerde blocklandığından mobillerde sorun cıkarıyor diye düşünmüştüm ama başka blocked olan bir videoyu açtı ondan da değilmiş. Teşekür ederim cevaplarınız için iyi günler

        eraizgn eraizgn (1)
        9 yıl önce cevaplandı

          -2

          Bu içerik gereksiz görüldüğü için silinmiştir.

          kullanici142731 kullanici142731 (-3)