Youtube Bu video şu anda kullanılamıyor sorunu - 26 Ekim 2018

Youtube Bu video şu anda kullanılamıyor hatası alıyorum. Sorun ne olabilir?

hakan hakan (15394)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Şuanda bazı kullanıcılar Youtube'de  500 internal error veya Bu video şu anda kullanılamıyor hatası alıyorlar. Hatanın bazı servis sağlayıcılardan kaynaklandığını düşünüyoruz. Türk Telekomda henüz böyle bir sorun yok. Hatayı araştırıyoruz.

    Hatayı genelde Superonline kullanıcıları alıyor. Sorun muhtemelen Superonline kaynaklı bir sorun gibi görünüyor.

    Güncelleme: 26 Ekim 2018 12:45

    Canlı destek kanalından aldığımız bilgiler sorunun kaynağının Superonline olduğunu teyit ediyor.

    Daha öncede yine superonline kullanıcıları benzer Youtube hataları ile karşılaşmışlardı.

    hakan hakan (15394)
    5 yıl önce cevaplandı

      Evet sorun superonline'de diğer servis sağlayıcılarda bir sorun yok. Superonline üzerinden test ettim. Youtube videoları açılmıyor Bu video şu anda kullanılamıyor  hatası alınıyor.

      murat murat (12492)