YouTube Chrome'da Ram Kullanma Problemi

Merhabalar, YouTube'u Chrome da açtığımda ciddi bir ram kullanımı ile karşı karşıya kalıyorum ve iyice kasar, donar hale geliyorum sorun ne olabilir? Sorun sadece YouTube'da yaşanıyor.

ciddibiri ciddibiri (9)
2 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Farklı tarayıcı ile denedin mi? Chrome üzerindeki bir eklenti soruna sebep oluyor olabilir. Önerim Edge, Brave, Firefox gibi farklı bir tarayıcı ile deneme yapman. Önce sorun gerçtekten de tarayıcı kaynaklı mı bunu anlayalım.

    Ayrıca Chrome içinde CTRL + SHIFT + N tuşlarına basarak Chrome'u gizli modda çalıştırıp dener misin yine aynı yüksek ram kullanımı sorunu oluyor mu?

    murat murat (12517)
    2 ay önce cevaplandı