Youtube çok yavaş. Youtube videolar dolmuyor.

Youtube'da videolar dolmuyor.

Youtube'da videolar açılmıyor. Youtube çok yavaş.

Youtube yavaşlama sorunu nasıl çözülür?

Youtube videolar açılmıyor, sorun nedir?

brsozl brsozl (1961)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Youtube çok yavaş. Youtube videolar açılmıyor. Youtube'da videolar dolmuyor.

    Eğer sizde Youtube'da video izlemek istediğinizde videolar dolmuyor ve açılmıyor ise korkmanıza gerek yok.

    20.05.2016 tarihi itibariyle Youtube'da videolara erişimde genel bir sıkıntı yaşanıyor.

    Youtube'da videoların açılmaması ve yavaşlık olmasının sebebi internetiniz veya bilgisayarınız değildir.

    Videoların açılmaması ve genel yavaşlık sorunu Youtube kaynaklıdır.

    Şu an Youtube yavaşlık ve video açılmama sorunu için kullanıcıların beklemesi gerekmektedir.

    Kısa sürede Youtube sorunu düzeltecek ve videolar açılacaktır.

    Ek olarak beklemek istemeyen kullanıcılar VPN ile sorunu çözebilir.

    VPN ÇÖZÜM: Aşağıda yer alan bağlantıdan faydalanarak Youtube yavaşlık sorununu VPN ile çözebilirsiniz.

    ZenMate nedir, nasıl kullanılır?

    VPN ile Youtube yavaşlık sorununu çözemezseniz daha detaylı çözüm önerileri için aşağıdaki sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

    Youtube videoları açılmıyor

    brsozl brsozl (1961)