YouTube'da abone olunan tüm kanalların aboneliğini sonlandırmak

Merhabalar başlıkdan da anlayacağınız üzere ne yapmalıyım ?

-Teşekkür Ederim..

lucas77 lucas77 (199)
3 yıl önce sordu

  • Çok güzel soru. Bununla ilgili bir video yayınlayacağım. alattin 3 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Youtube'deki tüm aboneliklerden çıkmak için şunu yapabilirsin:

Google Chrome tarayıcısını aç.

Önce https://www.youtube.com/feed/channels adresine git.  Adrese gittiğinde Youtube'a giriş yaptığından emin ol. Bu adreste tüm abone olduğun kanalları göreceksin.

Daha sonra Google Chrome tarayıcısında F12 tuşuna bas.  Tarayıcı içinde aşağıda geliştirici araçları açılacak. Buradan Konsol bölümüne gel. Aşağıdaki kodu konsol alanına yapıştır ve sonra enter tuşuna bas.

var i = 0;
var c = document.querySelectorAll("ytd-channel-renderer:not(.ytd-item-section-renderer)").length;

uzmanimNet();

function uzmanimNet () {
    if (c == 0) return;

    el = document.querySelector('.ytd-subscribe-button-renderer');
    el.click();

    setTimeout(function () {
        var unSubBtn = document.getElementById("confirm-button").click();
        i++;
        c--;

        console.log(i + " abonelikten çıkıldı.(uzmanim.net)");
        console.log(c + " kaldı");

        setTimeout(function () {
            el = document.querySelector("ytd-channel-renderer");
            el.parentNode.removeChild(el);

            uzmanimNet();
        }, 250);
}

Bu Javascript kodu tüm Youtube aboneliklerinden çıkmanı sağlayacaktır.

Video anlatımı da buradan ulaşabilirsin: https://www.youtube.com/watch?v=GFaEgF3a6c4

alattin alattin (16999)
3 yıl önce cevaplandı

  • Fakat ben bilgisayarımda Google Chrome kullanmıyorum. Bunu başka bir Browser veya Mobil cihazdan chrome 'u kullanarak yapılma şansı var mı ? lucas77 3 yıl önce
  • @lucas77 Firefox ya da opera için de olur. Tarayıcında F12 tuşuna bas. Bu kod sadece Chrome için değil. Tüm tarayıcılar için. alattin 3 yıl önce
  • @alattin abi peki orda yazdığın uzmanimNet ne acababa adils 3 yıl önce
  • @adils metodun adı alattin 3 yıl önce
  • Metod ? adils 3 yıl önce