YouTube'da attığım like geri alınıyor

Youtubede herhangi bir videoya like atıp çıkıp tekrar girdiğimde like geri alınmış olarak gözüküyor, ve bazen de like sayısı 3 diyelim 4 yapıp cıktigimde 5 oluyor ama yinede attığım like geri alınıyor yazarken benımde beynim yandı ;;;;

Bu sorunu nasıl çözebilirim? :/

ozgurlol ozgurlol (268)
5 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    Ne yazıkki bende'de oluyor çözümü yok youtube'nin bir hatası bu ama attığın like gözüküyor

    1- Kitaplığa gir telefondan youtube ye girdiysen

    2- Beğendiğim videolar'a tıkla orada gözüküyor beğendiğin video'lar

    darkcrak darkcrak (5168)
    5 yıl önce cevaplandı

    • @darkcrak ama insanlar atmamış olarak sanıyor :c ozgurlol 5 yıl önce
    • Ressimlere bakar mısın ilk ressimde sen like attığın'da 4 like alttaki ressime bak yine 4 like :/ @ozgurlol darkcrak 5 yıl önce

    Youtube'de bu like, abone olayları sanırım biraz geç yansıyor. Bazen benim de başıma geliyor. Fakat senin yaşadığın cidden tuhafmış. Sınırsız like atabiliyorsan ne güzel :)

    Tarayıcı üzerinden Youtube'a girsen başka tarayıcı ile gir dene diyeceğim ama Youtube app üzerinden giriyorsun. Youtube'de başka hesap tanımlı mı? Ona dikkat ettin mi? Farklı hesapların varsa onlardan like atıyor olabilir misin?

    hakan hakan (15424)
    5 yıl önce cevaplandı

      Özgür şöyle bir durum var mesela birisi uzmanim.net youtube kanalındaki bir videoyu izlediği zaman bu hemen o videoya yansımıyor. Mesela sen o videoyu 35 izlenme olarak görüyorsan ama ben YouTube Studio'dan baktığımda 50 izlenme olarak görüyorum. İzlenme, beğeni, abone olayları gerçekten geç yansıyor. Senin yaşadığın durum böyle bir şey. Dert etme o beğeni işleniyordur.

      omercik omercik (9418)
      5 yıl önce cevaplandı

      • @farurhenho birde şöyle birşey var abonem 143 dü youtube studiodan. Ve hakkında kısmından 145 gözüküyodu yan hesap açıp abone oldum düzeldi garip :/ ozgurlol 5 yıl önce
      • Kendine fake hesap açmana gerek yok. O bir süre sonra normale döner merak etme sen @ozgurlol omercik 5 yıl önce

      Ben de özgür neden bizim videoları beğenmiyor diyip duruyordum.  Ozgur gözüm üzerinde ilk like'lar senden olacak :)

      Dert etme, Youtube böyle şeyler yapıyor. Sana özel bir durum değil bu.

      alattin alattin (16999)