YouTube'da beğendiğim videolar kanalımda gözükmüyor

Oynatma Listeleri'ne ve Kitaplık"a tıklayınca "Beğenilen Videolar" var ve yanında kilit simgesi yok ama kanalıma eklediğim "Beğenilen videolar" bölümünde ve "Oluşturulan oynatma listeleri bölümünde gözükmüyor.

misty misty (556)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Abone ol butonunun yeri de değişmiş. Zorla yeni versiyona geçirttiriyorlar ya! Eski versiyona dönme seçeneği yok bu sefer. Bu hata da güncelleştirmeden kaynaklanıyor sanırım (eğer herkeste sorun varsa).

    Edit:22 Temmuz:

    Düzelmiş

    misty misty (556)
    6 yıl önce cevaplandı

      Başka tarayıcıdan dene

      kemal010 kemal010 (1)
      6 yıl önce cevaplandı

      • İlgisi yok bence ama yine de denedim ve düzelmedi. misty 6 yıl önce