YouTube'da beğenilen videoları nasıl gizlerim?

YouTube hesabımdan beğendiğim videolar arkadaşlarıma gözüküyor, ben gözükmesini istemiyorum. YouTube'da beğendiğim videoları nasıl gizlerim?

YouTube beğenilen videolar nasıl gizlenir?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    YouTube'da beğenilen videolar nasıl gizlerim?

    Eğer YouTube hesabınızdan beğendiğiniz videoların görünmesini istemiyorsanız bunu YouTube gizlilik ayarlarında yapabilirsiniz. YouTube'da beğenilen videoları gizleme için aşağıdaki adımları uygulayın:

    1. Bilgisayardan youtube.com'a girin ve YouTube hesabınızla oturum açın.
    2. YouTube Gizlilik sayfasına tıklayın: https://www.youtube.com/account_privacy
    3. Ardından Gizlilik sayfasında ilk başta görünen "Beğendiğim tüm videolar gizli kalsın" seçeneğini işaretleyin.
    4. Seçeneği işaretledikten sonra mavi Kaydet butonuna tıklayın.
      beğenilen videoları gizleme
    5. Ayarları kaydettikten sonra artık YouTube'da beğendiğiniz videoları sizden başka kimse göremeyecektir.

    Buradaki youtube beğenilen videoları gizleme adımlarını uyguladıktan sonra beğendiğiniz videolar arkadaşlarınıza görünmeyecek ve gizlenecektir.

    omercik omercik (9418)