YouTube'da bir videoya girince aşırı şekilde kasma sorunu yaşanması

Merhaba;

YouTube'da bir videoya tıkladım. Mouse takıla takıla ilerledi, PC yavaşladı, ve en sonunda Otomatik olarak YouTube anasayfasına yönlendirdi. Tekrar tıkladım yine aynı şeyleri yaşadım. Diğer videolarda da böyle. Neden böyle oldu?

Edit: Facebook ve uzmanim.net'te de aynı şeyler yaşandı. Sonra firefox yanıt vermeyi durdurdu.

toprak34 toprak34 (2026)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    PC!yi yeniden başlat ve tekrar dene.

    Olmazsa sistem geri yüklemesi yaparsın:

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    Sonrada bir güzel virüs ve zararlı yazılımlar temizliği:

    Malwarebytes nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    Emsisoft Anti-Malware nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    Zemana AntiMalware nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    HitmanPro nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    AdwCleaner nedir.nasıl kullanılır? (tıkla)

    Sistemde yüklü antivirüs programıyla taramada yapılmalıdır.

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Adw Cleaner ve Avast ile tarama yaptım. Bir şey çıkmadı. PC'yi yeniden başlattım şuan bir şey yok gibi gözüküyor. @temmuz toprak34 6 yıl önce
    • Tamam öyleyse, takma kafaya. Arada olur böyle şeyler @toprak34 temmuz 6 yıl önce

    Diğer tarayıcılarda da bahsettiğin kasma sorunu var mı yoksa sadece Firefox tarayıcısındamı böyle oluyor? Eğer sadece Firefox'ta böyleyse sıkıntı onda demektir. Kaldırıp yeniden yüklemeni tavsiye ederim.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • PC'de Firefox dışında başka tarayıcı yok. O yüzden diğer tarayıcıları denemedim. @farurhenho toprak34 6 yıl önce
    • Nasıl başka tarayıcı yok? İnternet Explorer'damı yok? Windows değilmi bu sistem? @toprak34 temmuz 6 yıl önce
    • @temmuz Onlar aklıma gelmedi ya :) toprak34 6 yıl önce
    • Yoksa bile indirmek bu kadar zor değil. Denemek için indirilir yine indirilir @toprak34 omercik 6 yıl önce

    Bilgisayarınızın özellikleri neler ? Artık Dual Core işlemcilerde bile YouTube videosu izlerken kasmalar oluşuyor.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    6 yıl önce cevaplandı

    • @ismailsarp Intel Core İ-5-6200u 2.8 GHz, 8 GB DDR3 RAM, 1 TB HDD, Nvidia GeForce 940M toprak34 6 yıl önce
    • Bu donanımlarla kasmaması gerekiyor. @farurhenho arkadaşımızın dediği gibi farklı tarayıcılar kuraraken test edin. Ayrıca bilgisayarınızda işlem yapmazken Görev Yöneticisine girerek kullanım istatistiklerine bakın. @toprak34 ismailsarp 6 yıl önce