YouTube'da birinin yorumuna yanıt verince ona bildirim gidiyor mu?

Birinin videosunun altına biri yorum yapmış, ben de yanıtla'dan yorum yazdım ona. bildirim gitmiş midir? Bi şey daha sorayım, YouTube'da birinin profilinde mail yoksa ve adı anonimse nasıl iletişim kurabilirm onunla, yorumunu yanıtlamak dışında.

misty misty (556)
3 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Bir kişiye yorum yazdığınız zaman karşı tarafa bildirim gidiyor.

    darkcrak darkcrak (5158)
    3 yıl önce cevaplandı

      Bir kanalın hakkında kısmında iş sorguları için bölümü aktif edilmediyse o kişi ile iletişime geçemezsiniz.

      Yorumlar kısmı ile iletişime geçmeyi deneyebilirsin.

      bl4lev bl4lev (790)
      3 yıl önce cevaplandı

        evet gidiyor

        oguzhan08 oguzhan08 (45)