YouTube'da izlenme geçmişi silinince videolara kazandırdığımız izlenme gider mi?

eğer youtubeda izlenme geçmişini silersek, izlediğimiz videoya kazandırdığımız izlenme gider mi?

pekr pekr (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Hayır gitmez.. bi sefer tıklamışsın zaten izleme sayısı artmış ; ne kadar tıklarsan o kadar izlenme sayısı artar.

    Senin geçmişi silmen izlenme sayısını etkilemez. Sonuçta hesap girmedende videolar izleniyor ve bu izlenme sayısınıda artıyor.

    Sonuç olarak herhangi bir sıkıntı olmaz ; izlenme sayısını etkilenmez..

    ybaskin34 ybaskin34 (1440)
    5 yıl önce cevaplandı

      @ybaskin34  dediği gibi. Youtube izleme geçmişi sadece senin izlediklerine daha kolay ulaşman için düşünülmüş bir alan. Bu alanı temizlemen daha önce izlediğin videoların gösterimlerini etkilemez.

      hakan hakan (15409)