youtube da tam ekran hatası

Youtube'da vidyo izlerken bi sıkıntı yok ama tam ekran yapmaya calıştıgımda bozluyo tam ekran olmuyo alttan yandan boşluklar oluyo bazen tam ekran yapmama ramen biraz büyüp arka tarafda duruyo

yasings123 yasings123 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Google Chrome ile youtube videolarında tam ekran sorunu yaşıyorsanız yapabileceğiniz ya da en azından deneyebileceğiniz bazı işlemler var. Bu bazı kullanıcların raporladığı bir durum. Youtube videolarında tam ekranda videoların etrafında çirkin beyaz bir çerveve oluşabiliyor. Bu Bir Chrome hatası gibi görünüyor.

    Google Chrome Youtube videolarında tam ekran sorununu çözmek için şunları deneyin:

    1. Google Chrome'u açın.
    2. Adres satırına chrome://plugins/ yazın ve enter tuşuna basın.
    3. Adobe Flash Player altındaki PPAPI altındaki Devre dışı bırak'ı tıklayın.
    4. Google Chrome'u kapatın ve yeniden açın.
    5. Youtube'a girin ve videoları tam ekran olarak test edin. Sorun çözülmediyse aşağıdakileri yapın.

    Chrome Youtube Tam ekran video probleminin çözümü için yapılması gereken diğer işlemler:

    1. Google Chrome'ü güncelleyin veya en son sürümü kullandığınızdan emin olun.
    2. Ekran kartınızın sürücülerini güncelleyin.
    3. Google Chrome üzerinde bir eklenti kurulu ise devreden çıkartın ve eklentisiz olarak videoları tam ekran olarak izlemeyi deneyin. Google Chrome uzantıları nasıl devre dışı bırakılır?

    Ek olarak farklı tarayıcılarda bu sorunu yaşıyor musunuz kontrol edin. Örneğin Firefox ile tam ekran videolarda bir sorun var mı kontrol edin.

    alattin alattin (16984)