YouTube'da telifli videolar nasıl yayınlanıyor?

Ben attığım telif yiyip tüm dünyada yayın yasağı yiyen videolardan onlarcası youtubede bulunuyor. Bunu nasıl yapabiliyorlar?

treajen treajen (43)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Yayın yasağı ile telif aynı şeyler değil. O içeriğin asıl sahibi YouTube'a "ben bu içeriğin sahibiyim, bu video da benim iznim dışında yüklendi" demediği sürece video YouTube'da kalabilir.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Ama bahsettiğim gibi benim videom direkt telif yiyip görüntülenme kısıtlaması yerken bir sürü kanalda bulunuyor ve bunlar sıradan kanallar? treajen 5 yıl önce
    • Olabilir. Telif işi şans işidir. Sıradan kanal ve sıradan olmayan kanal ayrımı yok @treajen omercik 5 yıl önce