Youtube'da tema değişiyor

Kendi kullandığım bir Youtube hesabında böyle oluyor, başka bir hesap açtım, onunla girince normal halinde. Fakat kendi hesabımla girince böyle oluyor. Oturumu kapatınca da eski haline geliyor, bir ara kendiliğinden düzelmişti, ne olduysa yine böyle oldu. Yaklaşık bir aydır böyle düzelmiyor. Bunun nedeni nedir? Nasıl düzeltebiliriz? Eklentilerde sıkıntı yok, temiz bir tarayıcıda da girdim yine aynı. Çerezler, youtube geçmişi falan da temizledim. Fakat yine de düzelmiyor. Yakınlaştırmayla da alakası yok, ayrıca o sol taraftaki youtube logosunun yanında ki üç çizgiye tıklayınca sol taraf geliyor, fakat fareyi üstünde tutana kadar duruyor, çekince geri kayboluyor.

militanz militanz (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hesabınız için varsayılan kanal ayarlama - YouTube (tıkla)

    Bir Google hesabındaki YouTube kanalları arasında geçiş yapma - YouTube (tıkla)

    Youtube Alt kanallar arası geçiş sorunu çözümü - Videolu anlatım (tıkla)

    Emin değilim fakat yukarıdaki linkler problemine çözüm olabilir.

    Bu arada açtığın konuya eklediğin resim dosyası hatalı eklenmiş ve resim görülemiyor.

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Resim bende gözüküyor ama burayada atayım http://i.hizliresim.com/nrVjaa.jpg militanz 7 yıl önce
    • Bu arada kanllar arası geçiş yapabiliyorum sorun yok o bakımdan tek diğer kanalları çıkartıp tek kanal açıyorum yine aynı dediğim gibi temiz bir tarayıcıda da yine aynı sorun oluşuyor militanz 7 yıl önce
    • Bu halde birşey söyleyemiyorum. Zira youtube vb konularda çok merağım, ilgim, bilgim yok maalesef. temmuz 7 yıl önce
    • Sadece arada açar bakar ilgimi çeken videolar varsa yada gülmek, eğlenmek vb ihtiyaç hissedersem.. Benim için hepsi bu kadar sayılır :) temmuz 7 yıl önce