YouTube'da video başlığını ve ilerleme çubuğunu gizlemek

Matematik soru çözümü videosu izlerken videoyu durdurup çözümü incelemek istiyorum ama videoyu durdurunca videonun başlığı ve ilerleme çubuğu gözüküyor, bu da çözümün okunmasını engelliyor.

misty misty (556)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Chrome için

    hyde — hide the YouTube video player controls

    Linke tıkadıktan sonra Chrome'a ekle butonuna basarak eklentiyi tarayıcınıza yükleyin.

    Videonuzu açın ya da açıksa açık olduğu sekmeyi yenileyin.Tarayıcınızı yeniden başlatmanız da gerekebilir.

    Ctrl+M tuşlarına bastığınızda video başlığı ve ilerleme çubuğu artık videoyu durdursanız da fareyi oynatsanız da gözükmeyecektir. Tekrar gözükmesini isterseniz Ctrl+M tuşlarına yeniden basabilirsiniz.

    • Videoyu ileri geri sarmak için sağ-sol yön tuşlarını, ses arttırıp azaltmak için yukarı-aşağı yön tuşlarını kullanabilirsiniz.
    • Videoyu tam ekran yapmak ya da tam ekrandan çıkmak için fareyle 2 kez hızlıca sol tıklayabilirsiniz.

    Firefox için de benzer eklentiler var Hide YouTube fullscreen controls

    misty misty (556)