YouTube'da video izlerken ses kesiliyor

Merhaba, youtube da video izlerken masa üstü bilgisayarımın sesi aniden kesiliyor ve bu sırada bilgisayarımdaki ses dosyalarını denediğimde onlardan da ses gelmiyor. Bilgisayarı resetleyince veya uyku konumuna alıp tekrar açtığımda ses geliyor. Bu durum sadece youtube izlerken oluyor. Tüm sürücüler güncel. Format ve Realtek hd kurulum sorunu çözmedi.

sinanuysal sinanuysal (1)
5 yıl önce sordu

  • Ses kartı sürücüsünü tekrar yükledin ve sorun çözülmedi doğru mu? Bir de tarayıcıyı değiştir. Örneğin Chromedan değil Operadan YouTube'da video izle. Bakalım aynısı olacak mı? omercik 5 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Doğrudur sürücüyü yükledim sorun çözülmedi. Operayı denemedim ama hem chrome hem de mozillada izlerken aynı sorun oluşuyor.

sinanuysal sinanuysal (1)