YouTube'da video yorumlarına kalp bırakamıyorum

Yeni aldığım Casper VIA S10 tablette YouTube'da kalp bırakamıyorum, gözükmüyor. Neyden kaynaklı olabilir?

Android sürüm: 6.0 Marshmallow

16gb

Oyun performansı konusunda çok iyi

kralkatili123 kralkatili123 (26)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sorun YouTube'dan kaynaklıdır. Düzelmesini beklememiz gerekmektedir. Sadece şunu söyleyebilirim: Eğer problem YouTube uygulamasındaysa, tabletinizdeki tarayıcıdan kalp bırakmayı deneyin. Bırakabiliyorsanız YouTube uygulamasında problem vardır büyük ihtimalle

    omercik omercik (9418)