Youtube'da videolara yapmış olduğum yorumları nasıl görebilirim?

Youtube'da videolara yaptığım tüm yorumları görebileceğim bir yer var mı? Hangi videoya ne yorum yapmışım bunları topluca bir yerde görebiliyor muyum?

pelinny pelinny (863)
10 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Daha önceden aşağıdaki şekilde erişilebiliyordu:

    youtube.com/inbox

    https://www.youtube.com/comments

    Fakat sonradan bu adres şu şekilde değişti: https://www.youtube.com/feed/history/comment_history

    Adreslerinden yorumlar takip edilebilir. Youtube'da videolara yaptığınız yorumların tümünü görebilirsiniz.

    pelinny pelinny (863)
    10 yıl önce cevaplandı

    • @gameoffice'in bilgilendirmesi ile çözüm tarafımdan güncellendi. murat 7 yıl önce

    Verdiğiniz bilgi yanlış, comments sekmesinde sizin videolarınıza yapılan yorumlar görünür. Eğer sizin başka videolara yaptığınız yorumları görmek istiyorsanız yorum geçmişi sekmesine bakmalısınız.

    https://www.youtube.com/feed/history/comment_history

    Bu linkten sizin başka videolara yaptığınız yorumlara ulaşabilirsiniz.

    gameoffice gameoffice (21)
    7 yıl önce cevaplandı

      gameoffice kardeşim allah senden razı olsun yemin ediyorum en az 1 yıldır bunu arıyordum herkes aynı şeyi söylüyor comments'a bakın diye burada da soruyu soran arkadaş aynı cevap veren arkadaş aynı en çok merak ettiğim şey kendi cevap verdiği linke hiç bakmış mı acaba hakikaten gözüküyor kendi yorumlarım diye hiç sanmıyorum her neyse allah şifa versin diyorum sağol varol tekrar

      michaelcorleone michaelcorleone (1)
      7 yıl önce cevaplandı

      • çözüm 3 yıl önce paylaşılmış bu sebepten geçersiz olmuş. çözüm paylaşılan tarihte arkadaşın paylaşımı işe yarıyordu. murat 7 yıl önce