Youtube da Videoların Altına Yorum Yapma VİRÜSÜ BULAŞTI

Arkadaşlar Bir Oyun İçin Hile Yapma Videosu İzliyordum Ve Yorumlarda Bir Link Vardı Bende O Linke Tıkladım Beni Bir siteye yönlendirdi ve Benden Erişim izni istedi Bende Kabul ettim ve siteye yönlendirildim , Ondan sonra Hep video altlarına Site linki Paylaşıyor Virüs , Ben Bu Erişimi Verdim Ama Kaldırmanın Bir Yolu Olmalı Bilen Varmı Bana Yardım Ederseniz Çok sevinirim

darqos darqos (3)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Chrome tarayıcı ile bu işlemi yaptıysanız ayarlar bölümündeki eklentiler kısmına göz atın. Eğer sorun çözülmediyse bilgisayarınızın açılışında çalışan programları ve tarayıcıyı açtıktan sonra görev yöneticisinde çalışan programların ekran görüntülerini bizimle paylaşın.

    guventas guventas (46)
    7 yıl önce cevaplandı

      Youtube videolarının altına otomatik yorum yapulıyorsa, Chrome'a bir uzantı yüklenmiş olabilir. Uzantıları silerseniz sorun düzelir diye düşünüyorum.

      Uyarı: Bu işlem Google Chrome tarayıcısını sıfırlayacaktır. Yüklü olan tüm uzantıları silecektir

      1. Google Chrome'u kapatın.
      2. Bilgisayarda şu yolu izleyin
        C:\Users\[KullaniciAdiniz]\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\

      3. Eğer AppData klasörü görünmüyorsa dosyalar gizli demektir şunları yapın:
        Windows 10 gizli dosyaları gösterme nasıl yapılır buradan bakabilirsiniz.
        Windows 8 gizli dosyaları gösterme nasıl yapılır buradan bakabilirsiniz.
        Windows 7 gizli dosyaları gösterme nasıl yapılır buradan öğrenebilirsiniz.

      4. Bu klasördeki Default  klasörünü ve silin.

      Google Chrome'da silinemeyen uzantı istenmeyen bir yazılımın yüklü olduğuna işarettir. Bilgisayarınızı istenmeyen yazılımlara karşı tarayarak varsa istenmeyen yazılımları kaldırın. Adwcleaner ile son bir tarama gerçekleştirin.

      Sorum devam ederse Adwcleaner nedir? Adwcleaner nasıl kullanılır? linkinden Adwcleaner indirin ve çalıştırın.

      murat murat (12492)
      7 yıl önce cevaplandı

        Telefondan yaptım ben bunu , Ya bildiğin oyun sistemi gibi Oyunu Play a bağlarken İzin verirsin o Mantık Brnde izin verdim ona

        darqos darqos (3)