YouTube'da videoya like atamıyorum

Youtube mobil uygulamasında herhangi bir videoya like atıp çıkıp tekrar girdiğimde like geri alınmış olarak görüntüleniyor. Farklı bir hesapla girdiğimde bu sorun yok. Sorunun çözümü nedir?

gorkem1907 gorkem1907 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Hesabın belki bir bot korumasına takılıyordur. Farklı zamanlarda tekrar denemende fayda var. Bu tür sorunları sen düzeltemezsin. Genelde Youtube gibi siteler ve uygulamalar botlardan korunmak için çeşitli güvenlik önlemleri alırlar.

    hakan hakan (15424)
    4 yıl önce cevaplandı

      Teşekkürler. Şu anda sorun giderilmiş görünüyor. Sadece bazı videolarda sorun var.

      gorkem1907 gorkem1907 (1)
      4 yıl önce cevaplandı

        Youtube çok fazla sunucudan oluşuyor. Bazen sunucular arasında veri güncellemesinin yavaş işlemesi sonucu bu tür sorunlar olabiliyor. Tüm sunucular sync edilmemiş oluyor.

        murat murat (12492)