YouTube'da yaptığım yorumum gözükmüyor?

Bir videoya yorum yapıyorum, yaptığım yorum ''En iyi yorumlar'' kısmında bende gözüküyor, ''Önce en yeniler'' bölümünde de gösteriliyor. Fakat başka bir tarayıcıdan, başka bir Youtube hesabımdan ''Önce en yeniler'' bölümüne bakıyorum, ve benim o yorumum gözükmüyor.

rulu rulu (10)
5 yıl önce sordu

  • Eğer konu hakkında detaylı bilgin yoksa sırf cevap yazmış olmak için yorum yazmamaya dikkat et. @darkcrak omercik 5 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Yorumu yaptığın kanalın önce yorumunu onaylaması gerek. Sen yorumu yaptığın hesaptan baktığın için sana gözükebilir. Ama kanal onaylamazsa yorum anonim olarak gözükmez.

omercik omercik (9418)
5 yıl önce cevaplandı

  • Video hemen atıldı, yüzlerce yorum geldi çoğunu gördüm. rulu 5 yıl önce
  • Gelen yorumlar kadar bir de bekleyen yorumlar vardır emin olabilirsin. Bu konuda senin yapabileceğin bir şey maalesef yok. Kanal onaylarsa onaylar artık. @rulu omercik 5 yıl önce
  • Kanalın 3 milyon abonesi var, 5 dakikada 700 küsür yorum geldi. 700 yazıyor ama dediğiniz gibi çoğu gözükmüyor. En yenilere bakıyorum 1-2 dakika arası. Hepsini gösterse arada saniyeler olması lazım.. rulu 5 yıl önce