YouTube'da yorum yaptığım videoyu nasıl bulabilirim?

Geçen hafta youtubeda bir videoya yorum yapmıştım şimdi o videoyu şimdi bulamıyorum, nasıl bulabilirim?

YouTube'da yaptığım yorumları nereden bulabilirim?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    YouTube'da yaptığım yorumları nasıl görebilirim?

    YouTube'da bu zamana kadar yaptığınız bütün yorumları görebilmenizin bir yolu elbette var. YouTube, videolara yaptığınız yorumları ayrı bir bölümde görüntüleyebilmenize izin veriyor. Bu bölümden bütün yorumlarınızı görebilir, düzenleyebilir ve silebilirsiniz.

    YouTube videolarına yapılan yorumlar: https://www.youtube.com/feed/history/comment_history

    Yukarıdaki linke tıkladığınızda YouTube'da yaptığınız yorumların olduğu bir sayfa karşınıza gelir. Buradan istediğiniz yorumu düzenleyebilir ve silebilirsiniz.

    youtube videolarına yapılan yorumlar

    omercik omercik (9418)