YouTube'dan abone olduğum kanallarla ilgili gelen maillerin gelmemesi için ne yapmalıyım?

Gmail'ime YouTube'den abone olduğum kanalların video yüklemesi ile ilgili mailler geliyor, artık gelmemesi ne yapılmalı? Teşekkür ederim, saygılarımla.

lucas77 lucas77 (199)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    https://www.youtube.com/account_notifications

    Bu linke git. Youtube bildirim ayarlarını buradan yapabilirsin. E-posta bildirimleri de dahil olmak üzere tüm bildirimleri buradan yönetebilirsin.

    alattin alattin (16984)
    3 yıl önce cevaplandı

    bildirimleri kapatabilirsin

    oguzhan08 oguzhan08 (45)