Youtube'dan Video Silme

    Toplam 1 Cevap

    Youtube'dan Video Silme

    1. Youtube'dan video silme işlemi için ilk olarak Youtube.com üzerinden hesabınıza giriş yapın.
    2. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra sol menüde bulunan "Kanalım" a tıklayın.
    3. Açılan "Kanalım" sekmesinde kanal fotoğrafının hemen üstünde bulunan "Video Yöneticisi" ne girin.
    4. "Video Yöneticisi" sekmesinde yüklemiş olduğunuz bütün videolar listelenecektir. Youtube'dan video silme işlemi için silmek istediğiniz videonun hemen altında bulunan açılır menüye tıklayın. Ardından açılan menüden "Sil" butonuna tıklayın.

      Youtube-video-silme

    Tüm bu adımların ardından Youtube'dan Video Silme işlemi başarıyla tamamlanacaktır.

    brsozl brsozl (1961)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkür ederim oldu :) taha17 8 yıl önce
    • Cevabı onaylayabilirsin o halde taha17. Aynı sorunu yaşayanlar da faydalansın. brsozl 8 yıl önce