Youtube'de bazı videoları engellemek mümkün mü?

Yeğenim (5 yaşında) sürekli Youtube üzerinden video izliyorum. Benim istediğim bazı videoları engellemek, mesela sadece cizgi filmi izleyebilsin. Geçenlerde fark ettim ki Youtube üzerinden neye rastlarsa tıklıyor ve olur olmaz videolar açılıyor.

Youtube'de kategori veya etiket bazında engelleme yapmak mümkün mü?

sedapekmez sedapekmez (624)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    YouTube üzerinde kısıtlı mod denilen bir seçenek var.YouTube kısıtlı mod özelliğini çozuklarınıza veya zararlı, sakıncalı içerik görmesini istemediğini insanlar için bir filtreleme aracı olarak kullanabilirsiniz.

    Sanırım sizin işinize yarayacaktır.Aşağıdaki bağlantıdan YouTube kısıtlı modu nasıl açabileceğinizi görebilirsiniz.

    YouTube Kısıtlı Mod nedir? Ne işe Yarar? Nasıl Kapatılır?

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

    @sedapekmez Biraz geç olacak, ama cevap vereyim. YouTube Kids diye bir uygulama var (İOS/Android için geçerli bilgisayarda çalıştıramıyorsunuz) Ancak bu uygulama, şuan ülkemiz içinde kullanılamıyor. Yani daha Türkiye için kullanım söz konusu değil. Ama APK olarak indirebilirsin internetten.

    toprak34 toprak34 (2026)