Youtube’de Kalın,Yatay,Üzeri Çizili Yorum Nasıl Yapılır ?

Youtube’de Kalın,Yatay,Üzeri Çizili Yorum Yapma.

Youtube'de bazen şahit olduğunuz video yorumları kalın şekilde yazılıyor.Gelin nasıl yapıldığına bakalım.

ybaskin34 ybaskin34 (1440)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    • Kalın Yazı Yazmak İçin > Kalın yazmak için cümlenin başına ve sonuna bitişik * koyun.Ama bitişik olmasına dikkat edin.

           Örnek :   *Herekese Merabalar*

    • Yatay Yazı Yazmak İçin  > Yatay Yazmak için cümlenin başına ve sonuna bitişik _ koyun.Yine bitişik olmasına dikkat edin.

           Örnek :   _Selamlar_

    •     Üzeri Çizili Yazı Yazmak İçin > Üzeri Çizili için cümlenin başına ve sonuna bitişik – koyun.Tabi yine bitişik şekilde.

            Örnek :   -güzel video-

    ybaskin34 ybaskin34 (1440)