Youtube de tema değişti

Merhaba dün akşam ne olduysa oldu youtube ye bir girdim ki durum bu başka tarayıcıda da denedim fakat yine aynı birde oturum açınca böyle oluyor oturumu kapatınca eski haline geliyor neden böyle olmuş olabilir ve de nasıl düzelte bilirim bunu ? yardımcı olursanız sevinirim

Sol taraftaki köşe yok olmuş o soldaki 3 çizgiye tıklayınca geliyor fakat mauseyi üstünden tutana kadar duruyor çekince geri gidiyor arama kısmı falan değişmiş ayrıca çerezler ifalan temizlemek te işe yaramadı

militanz militanz (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    chrome ayarlarını tamamen sıfırlayın eklentileri uazantılardan kaldırın silin

    resimde ok işareti ile gösterilen yerden kişiyi kaldır  seçeneği var ordan chromeyi sıfırlyabilirsiniz

    candan candan (4301)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Yok hocam sıfırlamak falan çare olmuyor uzantılar dan da değil denedim onları ama düzelmedi militanz 8 yıl önce
    • tarayıcı korsanı var tarayıcınızda ayarlarınızı değişmiş brdan ekleyebilirsiniz detaylı soru sormak için https://www.facebook.com/canan.kolucolak candan 8 yıl önce