Youtube'deki HTML5 Oynatıcısı Nasıl İptal Edilir?

Merhaba arkadaşlar, Youtube'deki videolarda HTML5 oynatıcıyı iptal edip Adobe Flash Player eklentisiyle Youtube videolarını Firefox'ta açmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim.?

lion lion (595)
8 yıl önce sordu

  • hangi browser da bunu yapmak istiyorsunuz ? ergin 8 yıl önce
  • Firefox tarayıcısında yapmak istiyorum lion 8 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Youtube videoları için HTML5 oynatıcı yerine Adobe Flash Player kullanmanızı sağlayacak bir eklenti mevcut. Bu eklentiyi kullanmak için aşağıdaki adımları uygulayın.

  1. Mozilla Firefox internet tarayıcınıza girin, sağ üst kısımda bulunan üç çizgi simgesine tıklayın ve Eklentiler seçeneğini açın.
  2. Açılan sayfada Eklenti Edin bölümüne girin, resimde altı çizili olan See All linkine tıklayın.
  3. Arama bölümüne Youtube Flash Player yazın ve açın, Add to Firefox butonu ile eklentiyi yükleyin.
  4. Daha sonra üst kısımdaki araç çubuğunda Flash Player simgesi gözükecektir. Üzerine basarak istediğiniz zaman aktif edebilirsiniz.

damlakoc damlakoc (1391)
8 yıl önce cevaplandı

  • teşekkürler oldu ツ lion 8 yıl önce