Youtube'deki Videoları Döngüye Alamıyorum

Selamün Aleyküm iyi akşamlar. Youtubedeki videoları eskiden 2 kez sağ tıklayıp döngü moduna alabiliyorduk ama şimdi böyle bir şey mümkün değil. Sebebi benden kaynaklı olabili mi ? Yoksa Youtube ile mi ilgili ? Bilgilendirirseniz sevinirim hayırlı akşamlar hayırlı Cumalar dilerim :)

http://i.hizliresim.com/gZy5OZ.png

taha17 taha17 (91)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Şu an denediğimde bende de döngü seçeneği çıkmadı. Microsoft Edge taracıyısı ile denemelerim sonucunda da aynı durum söz konusu.

    Genel bir durum olduğunu söyleyebiliriz.

    brsozl brsozl (1961)
    8 yıl önce cevaplandı

       Merhaba

      Bende döngü seçeneği çıkıyor tarayıcını güncellersen sorun çözebilir

      Resim ;

      http://i.hizliresim.com/D3YZWl.jpg

      Tarayıcı güncellemesini yapmak için (Google Chrome) ;

      1. Sağ üst kısımda bulunanDiğer Ayarlar bölüne tıklayın
      2. Açılan menüden Ayarları seçin
      3. Gelen pencereden sol tarafta bulunan Hakkında'yı seçin.
      4. Eğer tarayıcınız zaten güncellese size bildirecektir, eğer güncel değilse güncellemeleri kontrol etten sonra uyarı gelecek ve chorme güncellenmeye başlanacaktır
      5. Mevcut güncellemeleri uygulamak için Yeniden başlat'ı tıklayın.
      tahatugyan tahatugyan (1206)
      7 yıl önce cevaplandı

      • 8 aylık soruyu hortlatmışsınız :D çözümü çoktan bulmuştum yinede teşekkür ederim taha17 7 yıl önce
      • Sorun yok sorunun çözülmüş ya o yeter :) tahatugyan 7 yıl önce