Youtube'den para kazanma hakkında

Youtube'e yüklediğim bir  videodan en az kaç tık almalıyım ki  mesela 1 dolar olsun

bir de şunu merak ediyorum devlet bundan vergi filan keser mi?

muvel muvel (332)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Türkiye'de YouTube üzerinden para kazanmak çok zor. Videonuza reklam eklemeniz gerek, Google reklamları eklerseniz 1 dolar çok zor eder, bir reklam ajansı gibi bir yerle anlaşırsanızda elde ettiğiniz gelirin bir kısmını alıyorlar bazen.

    omercik omercik (9418)