Youtube Donma Sorunu

İyi günler. Youtube'da 480p'nin üstünde video izleyince görüntü donmaya başlıyor, seste bir sorun olmuyor. Tarayıcım Google Chrome. Bu sorundan nasıl kurtulabilirim?

chopin1016 chopin1016 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Youtube de yüksek çözünürlükte daha fazla boyutta veri indirmene neden olur. Daha yüksek internet hızlarında donma sorunu ortadan kalkar.Bu senin internetinin hızının yeterince iyi olmadığını gösterir. Ayrıca AKK sınırınıda aşmış olabilirsin. Ses dosyalarının boyutu küçüktür. Bu yüzden sesin sorunsuz çalışması normaldir.

    yusufbozar yusufbozar (348)
    9 yıl önce cevaplandı

      Yusufun söylediklerine ilaveten ekran kartı driver'ı ile flash player'ı gücellemek ve daima güncel tutmak gerekir.

      temmuz temmuz (12505)