YouTube e-postamı unuttum nasıl bulabilirim?

Ben CCleaner ile tarama yaptım, tüm önbelleği ve çerezleri silmişim. Tüm oturumları ve kayıtlı şifreleri silmiş. Şifreyi otomatik kaydetmişti, fakat o da gitmiş.. Mail ise aklımda değil, telefon numarası ile aratıyorum, ad soyadda doğru yazıyorum, ama hala o hesabı bulamıyor.. Telefon ile doğrulama yapmıştım..

kavafe kavafe (6)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Unuttuğun e-posta adresinle ilgili Telefon numaran veya kurtarma e-postan ile unuttuğun hesabını bulabilirsin.Telefon numaranı girdikten sonra Ad Soyad sorar. Bu ekranda hatalı bilgi girersen Hiçbir hesap bulunamadı / Sağladığınız bilgilere sahip bir Google Hesabı yok. hatası alırsın.

    Bu hatanın anlamı Email hesabını açarken  girmiş olduğun ad soyad ile girmiş olduğun telefon numarası eşleşmiyor demektir.

    murat murat (12492)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Dediğiniz gibi yaptım, ad soyadı doğru giriyorum, yine de bulunamadı diyor.. kavafe 5 yıl önce
    • Telefon numarası ve ad soyad bilgisi google da kayıtlı olan ile aynı demek değil. Ya telefon yanlış ya da ad soyad bilgin. Başka bir açıklaması yok @kavafe murat 5 yıl önce
    • Telefondan eminim, fakat hesap parodi hesaptı, o ad soyad ile de denedim, fake hesap ad soyad kurarım genelde onla da denedim, bulunamadı diyor.. kavafe 5 yıl önce
    • @kavafe bilgilerin uyuşmuyor ve seninde aklına gelmiyorsa yapabileceğin bir şey yok. O hesap gitti demektir. murat 5 yıl önce
    • Google mail hesabı falan yok mu? kavafe 5 yıl önce
    • @kavafe bu mail adresinden hiç kimseye mail göndermedin mi? murat 5 yıl önce
    • Sadece Youtube için açtım. kavafe 5 yıl önce