Youtube ekran yırtılması.

Eski bir Dell bilgisayarımda film izlerken ekran yırtılmaları oluyor . Ben rahatsız oluyorum bunu gorunce . ben ne yapabilirim ki bu sorun düzelsin ?

adils adils (136)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    drivermax ile driver güncellemesi yap eğer yine olmazsa ekran kartın bozulmuştur. ama driver ile ilgili bir sorun olduğunu sanmıyorum ekran kartın bozuktur kesin.

    hsyn01 hsyn01 (52)
    3 yıl önce cevaplandı

    • yeni tamir den çıktı adils 3 yıl önce
    • servise mi verdiniz? hsyn01 3 yıl önce
    • Drivermax programı ile ekran kartını güncelleme sakın @adils darkcrak 3 yıl önce
    • Direk ekran kartına suçu atma @hsyn01 ekran kartı bozuk olsa çalışmaz bilgisayar. darkcrak 3 yıl önce
    • ekran yırtılması herz le alakadar ama ben bu işleri bilmiyorum ekran kartım bozulsaydı ben de anlardım. adils 3 yıl önce
    • hangi ekran kartında sorun var cpu üzerindeki mi? @darkcrak hsyn01 3 yıl önce

    Bilgisayarının driverlerinde sorun olabilir ama sen yinede ddu ile ekran kartı driver'ini sil ve tekrardan kurmayı dene.

    Display Driver Uninstaller (DDU) nedir, nasıl kullanılır?

    Sorun halen daha devam ediyor ise bana yazarsan sevinirim.

    darkcrak darkcrak (5158)