YouTube eski haline nasıl döndürülür?

Arkadaşlar youtubeyi nasıl eski sürümüne döndürürüm eskiden dönüyordu şu andaöyle bir seçenek görünmüyor

https://i.hizliresim.com/D7q4a6.png bu da ss i Teşekkürler...

yardimedin21 yardimedin21 (5)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sağ üst köşedeki Upload ikonuna tıklayınca YouTube eski tasarımı açılacaktır.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Oraya basınca eskisine döndü ama birşeyi aramaya çalıştığımda tekrar yeni haline döndü yardimedin21 6 yıl önce
    • YouTube yeni tasarımını yavaş yavaş mecburi kılıyor sanırım. @yardimedin21 omercik 6 yıl önce
    • bide çözülme diği halde niye çözüldü yazıyor asffa 6 yıl önce
    • Cevap işe yarıyorsa soruyu soran kişi o cevabı onaylar ve soruda [ÇÖZÜLDÜ] Yazar @asffa nvidiagtx 6 yıl önce

    kardeşim nolur yardım edin bende aynı sorundan müzdaripim ben bulamadım belki siz bulabilirsiniz

    asffa asffa (1)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Youtube.com ana sayfasında sağ üst köşedeki upload butonuna tıklayınca eski tasarıma geçmesi gerek. Tarayıcının çerezlerini silmediğin sürece artık hep öyle kalır. Geçmiyorsa da yapacak bir şey yok. YouTube yeni tasarımını git gide zorunlu hale getiriyor artık. omercik 6 yıl önce